Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Polecam!
.
zamówienie dotarło nie takie jakie zostało złożone, dodatkowo ze znacznym opóźnieniem i już chłodny
Bardzo smaczne jedzenie.
Żadne
Trochę długo to trwało. Na stronie pojawił się zegar, dostawa była okolo 30 minut po czasie.
Jedzenie bardzo smaczne.
Żadnych uwag. Polecam!
Dostarczony kebab był niezgodny z zamówieniem. Nie dało się dogadać. Już nigdy więcej nie będę tu zamawiał.
Tragedia zimne jedzenie przywiezione.Kupa frytek prawie nic sałatki a miesa jak na lekarstwo.
Ok!
Zamawianie online - fajna sprawa!
Porcje ok, smaczne i świeże składniki. Polecam
Агалечднсжгсжосрдвщнчщнчдр
Ok!
Ale dobrze zamówić jedzonko po całym dniu pracy.
Kebab bardzo dobry, ale wybrałam sos czosnkowy i kompletnie nie było czuć czosnku.
Super
Bardzo dobre mięso i dodatki
Zamówienie złożone przez stronę,czas oczekiwania dłuższy o około 25 minut niż deklarowany po czym z 4 zamówionych kebabów dojechały 3. Po kontakcie telefonicznym obietnica kontaktu zwrotnego która nie została dotrzymana .
Jedzenie bardzo mi smakowało. Dziękuję!
Ok!
Super
Zamawialismy kilka dni wczesniej i bylo duuuuzo lepiej. Lawasze fajnie zawiniete wszystko ideolo. Teraz mokre , tluste az wszystko si erozwalalo... za duzo sosu czy cos... nawet bulka sie rozwalala... a przy pierwszym zamowieniu bylo elegancko wszystko... PS: frytki super , ale nuggetsy chyba najgorsze jakie jadlem w zyciu... przemyslcie to
Najlepszy obecnie kebab w Oświęcimiu!
Jak zawsze pyszne
Super
Bardzo szybko sprawnie. Zamówienie zgodne .
Najgorszy "kebab" jaki jadłem. Omijać szerokim łukiem!!!
Ok.
Brak
Wszystko super :)
Polecam serdecznie
Zazwyczaj jest wszystko super, obsługa na dużym poziomie, kanapki pyszne i świeże. Tym razem jednak trochę rozczarowanie: kebab jakby był odgrzewany ponownie, mięso sprawiało wrażenie nieświeżego. Dostawa do domu nieco szybciej niż było to przewidziane.
Smaczne i nigdy się nie zawiodłam
Nr 1 kebab w Rybniku ;)
Szybka realizacja zamówienia
Wszystko super i smacznie!
Bardzo dobre jedzonko! Mniam.
Polecam
Bardzo duże opóźnienie w dostawie
Super
Jedzenie bardzo dobre i smaczne, przyszło ciepłe, ale zamawiane było na godzinę 19:30 a przyszło o 20:30 ( z godziną opóźnienia). Dwukrotnie trzeba było dzwonić i pytać kiedy będzie, na co odpowiedź brzmiała za chwilę.
Ok
Zatrucie po kebabie
Good kebab